Úvod Veřejná doprava Novinky Objednávání přepravy skupin ve vlacích ČD

Objednávání přepravy skupin ve vlacích ČD

Při přepravě skupin 20 cestujících a více je možné v systému IDPK ve vlacích ČD objednat přepravu takové skupiny nově automaticky v dostatečném časovém předstihu.

Při zadávání cesty v e-shopu na stránkách https://www.cd.cz stačí do nákupního formuláře zadat počet cestujících 20 a větší, čímž se aktivuje možnost objednání přepravy skupiny v tarifu IDPK. Po výběru spojení stačí u jízdenky IDPK kliknout na „Objednat cestu“, čímž se automaticky spustí proces objednávky přepravy skupiny. Dále se řiďte prosím instrukcemi dle e-shopu a ve Vašem e-mailu tak, aby proces objednávky skupiny a rezervace míst k sezení byly úspěšně dokončeny. Prosím, nezapomeňte, že objednávku cesty skupiny je nutné učinit nejméně 72 hodin před odjezdem Vašeho prvního vlaku ze spojení! Následně je nutné uhradit jízdenky do 48 hodin před Vaším odjezdem.

Prosíme skupiny nad 20 cestujících včetně, aby tuto možnost aktivně využívaly. Díky tomu dojde k adekvátnímu posílení kapacity vlaky, pokud by mělo dojít k jejich přeplnění.

Děkujeme, že využíváte služeb IDPK.

14. 12. 2022

Všechny novinky

© 2023 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK)

Sledujte nás na Instagram

Created by Beneš & Michl