Kalkulátor jízdného

Chcete zjistit, kolik vás bude stát jízdenka, nebo na kolik vás přijde předplatné? Využijte náš kalkulátor jízdného, kde během pár kroků zjistíte odpovědi na svoje otázky.

V prvním kroku zadejte odkud a kam chcete cestovat. Pokud cestujete pravidelně např. do práce či do  školy zvolte i políčko ZPĚT. Můžete zvolit i období, pro které chcete výpočet provést. Poté vyberte kategorii cestujícího a v případě, že již máte předplatné pro některé zóny, zadejte tyto údaje do formuláře. Poté zvolte tlačítko Vyhledat spojení. Z vyhledaných spojů zvolte ten, kterým chcete jet, případně ty, jimiž pravidelně cestujete (označené spoje poznáte podle zeleného puntíku). Poté zvolte tlačítko Zobrazit výsledky

Na poslední obrazovce se vám zobrazí informace, kolik zaplatíte za cestu tam (případně zpět) při nákupu jednotlivého jízdného. Pod tím uvidíte informaci, na kolik vás přijde měsíční předplatné a úplně dole pak uvidíte porovnání, kolik zaplatíte na jednotlivém jízdném, kolik na předplatném a případně si do porovnávání můžete zahrnout i náklady na cestu autem. Zde si můžete měnit také časové období, pro které chcete náklady porovnat.

© 2024 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK)

Sledujte nás na Instagram

Created by Beneš & Michl