Úvod Aktuality Turistickým vlakem za prima sobotou do Českého lesa

Turistickým vlakem za prima sobotou do Českého lesa

Léto se pomalu blíží ke svému konci, sluníčko už nemá takovou sílu. Také si říkáte, kam ještě v průběhu září vyrazit a užít si pěkný den v přírodě? Nechte se pozvat na výlet turistickým vlakem do oblasti Českého lesa. Dobít baterky v klidu přírody, pěkně se projít nebo projet na kole. Nápadů na to, kam se v této oblasti podívat, je mnoho. Co si třeba odpočinout u rybníku Sycherák? Nebo navštívit nejstarší kamenný hrad v Čechách Přimda?

Do Českého lesa vás sveze vlak dopravce GW Train Regio. Z Plzně vyjíždí každou sobotu až do konce září v 8:12. Kdo by měl zájem ještě ochutnat jízdu autobusem s vlekem na kola, může přestoupit v Bělé nad Radbuzou na cyklobus směr Železná a Přimda.

Chcete-li si užít prima výlet za prima cenu, kupte si jízdenku Turista, která stojí 130 korun a je platná celý den ve všech spojích IDPK, tedy i na cestu zpět. A když vás pojede parta nebo rodina, tak za 250 korun se svezou dva dospělí a až 3 děti. Pokud byste se turistickým vlakem chtěli svézt jen kousek, můžete si vypočítat cenu jízdného v našem praktickém kalkulátoru.

Tak na shledanou v Českém lese!

  

Turistické cíle

Stříbro

Kladruby

Svojšín

Bor

Stráž u Tachova

  • Židovský hřbitov Stráž
  • Naučná stezka Stráž – Souměř
  • Přírodní památka Valcha

Borek u Tachova

Dubec

  • Kostel Archanděla Michaela

Třemešné pod Přimdou

 Bělá nad Radbuzou

1. 10. 2021

Všechny aktuality

© 2021 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK)

Sledujte nás na Instagram

Created by Beneš & Michl