Úvod Aktuality Omezení provozu MHD 17. listopadu od 16. do cca 19. hodin

Omezení provozu MHD 17. listopadu od 16. do cca 19. hodin

Z důvodu konání kulturních a vzpomínkových akcí dojde 17. 11. 2019 od 16. do cca 19. hodin k uzavírkám komunikací ve středu města (Americká ul., Anglické nábřeží, Kopeckého sady apod.), které ovlivní provoz trolejbusových linek 11, 12, 13, 15, 16 a autobusových linek 20, 27, 33, 34, 35, 57.

Trolejbusové linky:

Trolejbusové linky budou od cca 16. hod. do cca 19. hod. odkloněny následovně:

Linka č. 11

Provoz trolejbusů bude mezi zastávkami „Gambrinus“ a „Tylova“ obousměrně odkloněn přes ulici U Trati po trase:

Směr CAN Husova: U Prazdroje – Sirková – most Milénia – U Trati – Borská – Koperníkova – Tylova.

Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Gambrinus; Prazdroj; Pařížská (náhradní zastávka v ulici Sirková – před křižovatkou s Americkou ulicí); U Ježíška; Radobyčická; Belánka; Jižní Předměstí; Tylova (zastávka l. č. 18 – směr CAN); CAN Husova“.

Směr Ústřední hřbitov: Tylova – Koperníkova – Borská - U Trati – most Milénia – Koterovská – Barrandova – Mikulášské náměstí – Mikulášská - Šumavská.

Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „CAN Tylova; Tylova (zastávka l. č. 16 – směr Bory); Jižní Předměstí (v Borské ul.); Belánka (náhradní zastávka v ulici U Trati); Radobyčická; Mikulášská (zastávka l. č. 12 – směr centrum); Hlavní nádraží.

Doprava v trase Hlavní nádraží – Mrakodrap - U Práce – Tylova nebude zajištěna.

Linka č. 12

Provoz trolejbusů bude mezi zastávkami „U Duhy a „Škoda III. brána“ obousměrně odkloněn přes ulici U Trati po trase:

Směr Nová Hospoda: Koterovská – most Milénia – U Trati – Borská – Koperníkova – Husova - Tylova.

Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „U Duhy; U Ježíška, Radobyčická; Belánka; Jižní Předměstí; Tylova (zastávka l. č. 18 – směr CAN); CAN Husova (nástupní zastávka l. č. 11); Škoda III. brána“.

Směr Božkov, Letkov: Tylova – Koperníkova – Borská – U Trati – most Milénia – Mikulášská .

Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „CAN Tylova; Tylova (zastávka l. č. 16 – směr Bory); Jižní Předměstí (v Borské ul.); Belánka (náhradní zastávka v ulici U Trati); U Ježíška; Mikulášská“.

Doprava v trase Mikulášská – Mrakodrap - U Práce – Tylova nebude zajištěna.

Linka č. 13

Provoz trolejbusů bude mezi zastávkami „Gambrinus“ a „U Radbuzy“ obousměrně odkloněn přes ulici U Trati po trase:

Směr Černice: U Prazdroje – Sirková – most Milénia – U Trati – Doudlevecká. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Prazdroj; Pařížská (náhradní zastávka v ulici Sirková – před křižovatkou s Americkou ulicí); U Ježíška; U Radbuzy“.

Směr Na Dlouhých: Doudlevecká - U Trati – most Milénia – Koterovská – Barrandova – Mikulášské náměstí – Mikulášská – Šumavská – U Prazdroje. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „U Radbuzy; Mikulášská (zastávka l. č. 12 – směr centrum); Hlavní nádraží; Železniční poliklinika; Gambrinus“.

Doprava v trase Prazdroj – Anglické nábřeží – Goethova – Prokopova nebude zajištěna.

Linka č. 15

Provoz trolejbusů bude mezi zastávkami „Gambrinus“ a „Jižní Předměstí“ obousměrně odkloněn přes ulici U Trati po trase:

Směr Borská pole: U Prazdroje – Sirková – most Milénia – U Trati – Borská. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Gambrinus; Prazdroj; Pařížská (náhradní zastávka v ulici Sirková – před křižovatkou s Americkou ulicí); U Ježíška; Radobyčická; Belánka; Jižní Předměstí“.

Směr Lobzy: Borská - U Trati – most Milénia – Koterovská – Barrandova – Mikulášské náměstí – Mikulášská - Šumavská. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Techmania; Jižní Předměstí (v Borské ul.); Belánka (náhradní zastávka v ulici U Trati); Radobyčická; Mikulášská (zastávka l. č. 12 – směr centrum); Hlavní nádraží.

Doprava v trase Hlavní nádraží – Mrakodrap - U Práce – Tylova – Koperníkova nebude zajištěna.

Linka č. 16

Provoz trolejbusů bude mezi zastávkami „Gambrinus“ a „Jižní Předměstí / Nám. Českých bratří“ obousměrně odkloněn přes ulici U Trati po trase:

Směr Bory: U Prazdroje – Sirková – most Milénia – U Trati – Borská - Němejcova. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Gambrinus; Prazdroj; Pařížská (náhradní zastávka v ulici Sirková – před křižovatkou s Americkou ulicí); U Ježíška; Radobyčická; Belánka; Jižní Předměstí“.

Směr Doubravka: Borská - U Trati – most Milénia – Koterovská – Barrandova – Mikulášské náměstí – Mikulášská - Šumavská. Trolejbusy budou na objízdné trase odbavovat v zastávkách „Nám. Českých bratří; Jižní Předměstí (v Borské ul.); Belánka (náhradní zastávka v ulici U Trati); Radobyčická; Mikulášská (zastávka l. č. 12 – směr centrum); Hlavní nádraží.

Doprava v trase Hlavní nádraží – Mrakodrap - U Práce – Tylova - Koperníkova nebude zajištěna.

 

Autobusové linky:

Autobusové linky budou od cca 16. hod. do cca 19. hod. odkloněny následovně:

Linka č. 20

Po dobu uzavírky Americké ulice, bude trasa odkloněna přes sady Pětatřicátníků, Husovu ulici k Centrálnímu autobusovému nádraží.

Zastávky linky č. 20 „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ a „Muzeum“ budou po dobu odklonu linky zrušeny a spoje linky č. 20 budou na odklonové trase odbavovat v zastávkách „Sady Pětatřicátníků“; „Divadlo J. K. Tyla“ a „CAN Husova“ (myšlena nástupní zastávka linek 28, 41 směrem ke Klatovské.

První spoj vedený po objízdné trase bude s odjezdem z Bílé Hory v 16.10. Provoz ve stálé tase bude obnoven po 19. hodině po otevření Americké ulice.

Spoje budou ze zastávky „CAN Husova“ odjíždět na čas odjezdu ze zastávky „Mrakodrap“ a případné nadjetí v zastávce „Sady Pětatřicátníků“ dorovnají prostojem v zastávkovém zálivu.

Linka č. 27

Po dobu uzavírky Americké ulice, bude trasa odkloněna přes sady Pětatřicátníků, Husovu ulici k Centrálnímu autobusovému nádraží.

Zastávky linky č. 27 „U Práce“; „Mrakodrap“ budou po dobu odklonu linky zrušeny a spoje linky č. 27 budou na odklonové trase odbavovat v zastávkách „Divadlo J. K. Tyla“ a „CAN Husova“ (myšlena nástupní zastávka linek 28, 41 směrem ke Klatovské.

První spoj vedený po objízdné trase bude s odjezdem z Košutky v 16.11. Provoz ve stálé tase bude obnoven po 19. hodině po otevření Americké ulice.

Spoje budou ze zastávky „CAN Husova“ odjíždět na čas odjezdu ze zastávky „Mrakodrap“ a případné nadjetí v zastávce „Sady Pětatřicátníků“ dorovnají prostojem v zastávkovém zálivu.

Linka č. 33

Po dobu uzavírky Americké ulice, bude trasa odkloněna přes sady Pětatřicátníků, Husovu ulici k Centrálnímu autobusovému nádraží.

Zastávky „Rondel“ (směr Muzeum v ulici Otýlie Beníškové); „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ a „Muzeum“ budou po dobu odklonu zrušeny. Spoje linky č. 33 budou odbavovat cestující obousměrně v zastávkách „Rondel“ (zastávka ve sjezdové rampě z rondelu ve směru do sadů Pětatřicátníků); „Sady Pětatřicátníků“; „Divadlo J. K. Tyla“ a „CAN Husova“ (zastávky linek 28, 41).

První spoj vedený po objízdné trase bude spoj s odjezdem v 15:30 z Košutky. Provoz ve stálé tase bude obnoven po 19. hodině po otevření Americké ulice.

Spoje budou ze zastávky „CAN Husova“ odjíždět na čas odjezdu ze zastávky „Muzeum“ a případné nadjetí v zastávce „Rondel“ dorovnají prostojem v zastávkovém zálivu.

Linka č. 34

Spoje s odjezdy v 17:30 od Mrakodrapu a v 17:59 z Třemošné, budou začínat a končit v sadech Pětatřicátníků, odjezd do Třemošné v 17:33 ze zastávky „Sady Pětatřicátníků“. Návratový spoj bude ukončen v 18:20 v zastávce „Sady Pětatřicátníků“.

Linky č. 35 a 57

Po dobu uzavírky Americké ulice budou ukončeny v zastávce „CAN, Husova“.

Zastávky „Tylova“, „U Práce“, „Mrakodrap“, „Pařížská“, „Hlavní nádraží“ budou po dobu uzavírky zrušeny.

První spoj ukončený v zastávce „CAN Husova“ bude spoj na lince 57 s odjezdem v 15.53 z Čemin. Provoz ve stálé trase stálé tase bude obnoven po 19. hodině po otevření Americké ulice.

Spoje budou ze zastávky „CAN Husova“ odjíždět dle vozového jízdního řádu.

11. 11. 2019

Všechny aktuality

© 2020 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK)

Sledujte nás na Instagram

Created by Beneš & Michl