Úvod Aktuality Nový e-shop Plzeňské karty

Nový e-shop Plzeňské karty

Plzeňské městské dopravní podniky spouští  15. 8. 2019 nový e-shop pro dobíjení Plzeňské karty. Ten kromě uživatelsky přívětivějšího prostředí umí také upozornit cestující na končící platnost kupónu nebo na nízký zůstatek na elektronické peněžence.

„Byli jsme si vědomi, že dosavadní e-shop Plzeňské karty zasluhuje novou podobu a nové funkce, které by využily současné technologické možnosti. Dnes proto spouštíme e-shop nový a věříme, že si možnost zakoupení kupónu či dobití elektronické peněženky online oblíbí široká skupina zákazníků,“ uvádí Radomír Kozler, ředitel úseku Plzeňská karta.

Nový e-shop je již responzivní, cestující si tak mohou předplatné nebo elektronickou peněženku kdykoliv pohodlně dobít na svém mobilní telefonu či tabletu. „Chceme tím jít naproti generaci zákazníků, která je zvyklá tyto technologie denně využívat“ dodává Radomír Kozler.

Další změnou je rozšířený náhled na stav Plzeňské karty. V prostředí e-shopu má uživatel přehled o historii kupónů časového předplatného, výši elektronické hotovosti nebo expiraci Plzeňské karty. „E-shop nabízí registrovaným uživatelům nastavení upozornění na končící platnost kupónu či na nízký zůstatek na elektronické peněžence prostřednictvím e-mailu. Zákazníci si tak nebudou muset hlídat stav jejich Plzeňské karty. Jednoduše si nastaví, s jakým předstihem chtějí dostat informační e-mail o konci předplatného nebo nízkém zůstatku na elektronické peněžence. To může pomoci vyhnout se nepříjemným situacím“ říká Milan Šot, projektový manažer Plzeňské karty.

E-shop Plzeňské karty zaznamenal zvýšený zájem uživatelů již v době, kdy dopravní podniky zavedly funkci nahrání transakce z e-shopu na Plzeňskou kartu přímo ve vozech MHD prostřednictvím odbavovacích zařízení s barevným displejem. „Spojení tzv. validace ve vozech s novým e-shopem je dalším krokem pro zvýšení komfortu odbavení našich zákazníků“ tvrdí Milan Šot.

Nový e-shop si zájemci mohou vyzkoušet na původní adrese eshop.plzenskakarta.cz

5. 11. 2019

Všechny aktuality

© 2020 POVED s.r.o.
Nerudova 25, Plzeň

Organizátor veřejné dopravy v Plzeňském kraji a Integrované dopravy Plzeňského kraje (IDPK)

Sledujte nás na Instagram

Created by Beneš & Michl