Víte, že se předplatným IDPK může Vaše rodina významně ušetřit?

Pojďme se podívat jak na to …

Vaše cesta

  Chcete vědět kolik můžete ušetřit za dopravu?

  Jednotlivé jízdné

  Níže je uvedena cena za jízdenku pro vámi zvolenou trasu.

  V tabulce vidíte kromě ceny jízdenky a její časové platnosti také zóny, ve kterých máte v rámci této jízdenky možnost cestovat (územní platnost). Pokud je mezi nimi uvedena i zóna 1, pak máte možnost v rámci časové platnosti přestoupit i na spoje MHD v Plzni.

  Předplatné

  Níže je uvedena cena za zóny na vámi zvolené trase pro období 30 dnů.

  Ve sloupci zóna vidíte, které zóny pro vámi zvolené spojení potřebujete pro směr tam i zpět (pokud jste zadali spojení zpět). Ve sloupci předplaceno jsou uvedeny zóny, které jste v prvním kroku uvedli, že máte již zakoupené.
  Pokud je v řádku u zóny uvedena cena 0 a ve sloupci předplaceno u této zóny uvedeno ne, pak tuto zónu pro daný směr (resp. dané spojení) nepotřebujete.

  V řádku celkem pak vidíte cenu za 30denní předplatné pro zvolené spojení. Pokud se ceny liší, pak pro cestu tam a zpět potřebujete jiné zóny. Pokud tedy chcete využít předplatné pro směr tam i zpět, je nutné si přeplatit všechny zóny, u kterých je pro zvolené spojení uvedena cena. Pokud je zobrazeno více jak 6 zón celkem, můžete si zakoupit síťové předplatné. Ceník síťového předplatného zde.

  Pokud vidíte zónu 255, pak se jedná o síťovou jízdenku, která vám bude platit ve všech zónách IDPK na území České republiky.

  Vidíte zóny, ve kterých máte v rámci zakoupené jízdenky možnost cestovat. Pokud je mezi nimi uvedena i zóna 1, pak máte možnost přestoupit i na spoje MHD v Plzni.